blog

Kurum Taşımaları 

Taşımacılık sektöründe evden eve taşımacılık çok sık kullanılan ve büyüyerek gelişen bir sektör olmasına rağmen kurum taşımacılığında bu kadar gelişilememiştir. Her firmayla kurum taşımacılığı yapamazsınız. Şirket ve ofis mobilyaları pahalı olduğu kadar hasar görmeye müsait eşyalardır. Profesyonelliğinden emin olmalısınız. Biz kurum taşımacılığında profesyonelleşmiş ve tecrübeli bir firmayız. İhtiyaçlarınıza karşılık verebilecek tüm donanıma sahibiz. Kurum taşımacılığında sadece ofis mobilyaları değil çok değerli evraklar da bulunuyor aynı zamanda bunların saklama alanları da değerli. Bu evraklar şirket bilgileri ve işlerini içeriyor yani bir güvenlik arz ediyor. Taşıma ve paketleme sırasında çalışan arkadaşlarımız son derece güvenilir ve uzun yıllardır beraber çalıştığımız arkadaşlarımızdır. Bilgilerinizin hiçbir zaman içeriğiyle ilgilenmeden özenle paketlenmesine ve özel hayatın gizliliğine önem veren insanlar. Öncelikle şirketinize geliyoruz ve alan analizi yapıyoruz. Eşyalarınızın durumu, miktarı ve en uygun taşımanın yanında bir de hasar vermeden nasıl nakliyatı tamamlayabiliriz bunları araştırıp bir karara varıyoruz. Sonrasında uygun ekipman ve donanımlarımızla güvenilir, işinin ehli çalışanlarımızla şirketinize gelip paketleme işlemini yapıyoruz. Dalaman ve o kesimlerde sağladığımız hizmetler her daim üst düzey olacaktır. 

Kurum Taşımalarında Ayrıcalıklar 

Şirketiniz çok yüksek katlı bir binadaysa da sorun etmeyin asansörlü taşıma hizmetimizde mevcuttur ve en çok tercih edilen hizmetimizdir. Hem zaman açısından çok kısa sürüyor hem de çevre sakinlerini ve binadaki insanları rahatsız etmiyor. Öncelikle şirket evraklarınızı düzen ve kategorilere ayırıp sağlam karton kutulara yerleştiriyoruz. Evraklar ağır olacağı için yırtılma ve dağılmaya olanak vermeden küçük kartonlara titizlikle yerleştiriyoruz. Hiçbir dosyanın kaybolmasına izin veremeyiz. Merak etmeyin bu konuda tek tek dikkat ederek tüm evrakların tam olduğundan emin oluyoruz. Sonrasında mobilyaları sökülmesi gerekenleri söküp çizilme ve zarara karşı balon poşet ve mobilya battaniyeleriyle kaplıyoruz. Paketleme işlemlerimiz bittikten sonra tüm paketlemeleri kategori ve sıraya göre diziyoruz. Paketlerin araca dizilmesi çok önemli bir süreçtir çünkü araca yanlış düzenle yerleştirilen eşyalar sarsılma sırasında çok darbe alıp hasar görebilir veya kartonlar parçalanıp evraklar dökülüp kaybolabilir. Öncelikle sistemli bir şekilde ofis mobilyalarınızı boy sırasına ve hacmine göre diziyoruz sonrasında dosyalarınızın olduğu kartonları yerleştiriyoruz ve taşınacak yere götürüyoruz. Köyceğiz çevresinde sağladığımız kurum taşıma hizmetleri sayesinde sizleri birçok yönden rahatlatmayı amaçlıyoruz. 

En İyi Şekilde Çalışıyoruz 

Çalışma arkadaşlarımız burada da aynı titizlikle ofis mobilyalarınızı indirip tekrar birleştiriyor ve sizin istediğiniz şekilde yerleştiriyor. Mobilyalar bittikten sonra dilerseniz dosyalarınızı da tıpkı aldıkları gibi kategori bir şekilde dizebilirler veya dilerseniz kartonları düzgün bir şekilde bırakabilirler ve yerleştirme işini siz yapabilirsiniz. Bizler sizin ne şekilde ihtiyacınız varsa onlara karşılık veriyoruz. Önceliğimiz sizin memnuniyetiniz ve güveninizdir. Size böyle güzel hizmet veriyoruz fakat sanmayın ki cebinizi de düşünmüyoruz. Elbette ki bütçenizi düşünüyoruz ve sizi memnun edecek fiyatlandırma da bulunuyoruz. Üstelik çok çeşitli bölgeler de hizmet veriyoruz. Muğla, İzmir gibi birçok bölge de hizmet veriyoruz.

PAYLAŞ :