blog

Şehirlerarası Taşımacılık 

Bu taşımacılık yöntemi şehir içi taşımacılığından çok farklıdır. Uzun yol olduğu için yol deneyimi ve çalışan personelin titizliği çok önemlidir. Bu yöntem de bazen tüm daire taşınırken bazen belirli eşyalar taşınır. Her iki durum içinde profesyonel bir firmayla çalışmak son derece önemlidir. Eşyalarınızın hasarsız ve kaybolmadan varması tecrübe ister. Öncelikle eşyalarınızın miktarı ve yapısını öğreniyoruz. Buna alan çalışması diyoruz. Ekipmanlarımızı buna göre seçiyoruz. Sökülecek eşyalarınız için tekniker çalışma arkadaşlarımızı görevlendiriyoruz. Mobilya ve beyaz eşya söküp birleştirmek uzmanlık ister. Aksi takdir de eşyalarınız bozulabilir veya parçaları kaybolabilir. u size maddi ve manevi kayba sebep olur. Isparta içerisinde firmamız oldukça etkili taşıma fırsatlarını sizlere sunmaktadır. Çalışma arkadaşlarımız gelip eşyalarınızı çeşitlerine göre ayırıyorlar ve sonrasında uygun paketleme ve ambalajlama yöntemiyle eşyalarınızı sağlama alıyorlar. Örneğin; kitapları kartonlara koyuyorlar veya küçük fakat ağır eşyalarınızı küçük paketlere koyarak kırılmasını önlüyorlar. Kırılacak eşyaların üzerine ‘ dikkat, kırılabilir’ gibi yazılar yazıyorlar. Mobilyalarınızı battaniyelere sararak çizilmeleri önlüyoruz. Ülkemizin gelişmiş şehirleri arasında yer alan Konya ve çevresinde firmamız bu desteği sizlere sunmaktadır. 

Kaliteli Taşımacılık Hizmeti 

Eviniz yüksek kattaysa bu hizmetimizi asansörlü bir şekilde de verebiliriz. Bu hizmetimiz hem zaman açısından çok tasarruflu hem de eşyalarınızın çizilme veya kırılma riskini sıfıra indiriyor. Ayrıca komşularınızı ve çevre sakinlerini de rahatsız etmeyi önlüyor. Firmamız onlarca şehirde taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Bu şehirlerden birisi de Uşak olarak göze çarpmaktadır. Birçok avantajı olan bu seçeneği seçmek tabi ki sizin takdirinize kalmıştır. Biz her türlü hizmeti sağlıyoruz. Paketlenen eşyalarınız araca yerleştirilirken boyutlarına ve ağırlıklarına göre çeşitlerine ayrılıp en uygun şekilde yerleştiriyoruz. Çünkü düzensiz yapılan araca yerleştirme işlemi uzun yolda sarsıntılar sonucu düşüp kırılabilir. Bunun doğru yapılması için uzman ve profesyonellerle çalışmalısınız. Eğer profesyonellik istiyorsanız doğru yerdesiniz. Antalya merkezde sağlamış olduğumuz şehirlerarası nakliyat hizmetlerimizden en uygun koşullarda faydalanmanız mümkündür. 

Profesyonel Ekipman Fırsatları 

Eşyalarınız bizimle her zaman güvenli eller de. Araca taşınan eşyalarınızı uzun yol tecrübeli şoför arkadaşımız istediğiniz yere kadar götürüyor ve teknikerlerimiz de size eşlik ediyor. Sonrasında eşyalar gidilecek yere vardığında aynı ekip istediğiniz düzenle eşyalarınızı aynı şekilde ve aynı titizlikle taşıyorlar. Aynı ekibin sizinle gelmesi çok önemlidir. Paketlemeyi onlar yaptıkları için neyin nerde ve ne şekilde paketlendiğini en iyi onlar biliyorlar. Bu taşıma sürecinin sağlıklı ilerlemesi için önemli bir adımdır. Ekibimizin ve ekipmanlarımızın sizi memnun edeceğine kefiliz çünkü biz yaptığımız işe güveniyoruz ve sonuna kadar da arkasındayız. Uzman kadromuz ve donanımlarımızla içinizi rahatlatmak işimizin bir parçasıdır. Uzun yıllardır bu sektör de tüm müşterilerimizin güvenini kazandık ve her zaman tercih edildik. Dün olduğu gibi bugün ve yarından sizleri sıkıntıya düşüren ve yoran bu süreçte yükünüzü hafifletip size destek olmak için bir telefon kadar yakınız. Siz bize güvenin ve sonra sadece taşıma işlemini film izler gibi izleyin. Burdur ve Denizli gibi daha birçok bölge de hizmet vermeye devam ediyoruz. Bize istediğin saatte istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

 

PAYLAŞ :